Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Detektory kovu
  3. Garrett AT PRO International

Garrett AT PRO International

AT PRO je zcela nový typ detektoru od Garretu. Přístoj vychází z nové filozofie konstrukce detektorů společnosti. AT PRO používá novou 2D sondu 22x28c... celý popis
Dostupnost
na dotaz 1 ks
18 088 Kč
14 949 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1550
Kompletní specifikace

AT PRO je zcela nový typ detektoru od Garretu. Přístoj vychází z nové filozofie konstrukce detektorů společnosti. AT PRO používá novou 2D sondu 22x28cm a je použitelný doslova ve všech lokalitách. Tento universální detektor lze použít pro hledání ve sněhu, dešti nebo pod vodou do maximální hloubky 2m.

Detektor pracuje na vysoké frekvenci a používá unikátní číslicové zpracování signálu imitující multifrekvenční technologii. To u detektoru přináší jak zvýšený dosah, tak vysokou citlivost. Přístroj používá obě hlavní metody vyhledávání – pohybovou a bezpohybovu. To přináší vysoký komfort při hledání a také zvyšuje účinnost detektoru.


Box elektroniky detektoru kovů Garrett AT PRO International

Funkce a obsluha

Detektor je velice nadstandardně vybavený a tak nechybí například prospektorský režim, manuální odladění vlivu půdy, nastavení frekvence ve 4 rozsazích, zcela nové audio, plná NOTCH diskriminace, oddělená diskriminace železa a barevných kovů.
Obsluha detektoru je velice intuitivní a jednoduchá, tak jak jsou fanoušci Garrettu zvyklí z řady ACE. Přístroj je vyráběný v elegantní černé barvě, navíc je velice dobře vyvážený a zdobí ho také nulová vzplývavost při použití pod vodou. K detektoru jsou, co by příslušenství, dodávaná sluchátka MS určená standardně pro Sea Hunter a Infinium použitelná pod vodou.
Univerzální detektor určený pro hledání na suché zemi, ve sněhu, v horách, vlhkých místech, a dokonce i pod vodou do maximální hloubky 2 metry.

Redakční test detektoru AT Pro International a sondy NEL Storm a Hunter

Technická specifikace

Počet pozic cílového ID kurzoru12 (segmentů)
Železná diskriminace je dělená úseky40
Tlačítko pro Příjem/odmítnutí diskriminaceAno
Vyhledávací režimy6 (3 Standartní, 3 Profesionální režimy)
Citlivos/Nastavení hloubky8
Electronic PinpointingAno
Pracovní frekvence15 kHz
Zvukové tónové ID úrovně3
Základní cívka  8.5" x 11" DD PROformance
Délka (Nastavitelná)1.06m - 1.29m (42" to 51")
Celková váha1.4 kgs. (3.03 lbs.)
Baterie4 AA (v ceně detektoru)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz