Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Detektory kovu
  3. Garrett AT GOLD

Garrett AT GOLD

Druhý detektor modelové řady AT nese označení Gold a je primárně určen pro hledání přírodního zlata ve všech typech prostředí a to včetně vody. Hloubk... celý popis
Dostupnost
na dotaz 1 ks
20 871 Kč
17 249 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1530
Kompletní specifikace

Druhý detektor modelové řady AT nese označení Gold a je primárně určen pro hledání přírodního zlata ve všech typech prostředí a to včetně vody. Hloubka ponoření celé elektroniky je až do 3 metrů. Detektor vychází s koncepce modelu AT a používá stejné nebo příbuzné technologie.

Pracuje ale na vyšší frekvenci 18 KHz a díky tomu má větší citlivost i na nejdrobnější cíle. Zároveň s úpravou pracovní frekvence dostal detektor i novou menší sondu. Připočteme-li zrychlení reakce na cíl má nový Gold i lepší separační vlastnosti než tomu je u AT.

To hledači přírodního zlata ocení zejména v místech s výskytem většího množství železa nebo jeho oxidů.

Ovládání detektoru i zobrazení na LCD je v podstatě stejné, jako je tomu u AT International. Novinkou je ale zlepšená funkce odhadu velikosti cíle pod sondou v audio odpovědi detektoru.

Jednoznačným přínosem jsou pak zámky vodících tyčí, které Garrett doposud nepoužíval. Výrobce zvolil osvědčený typ; stejný systém používají například detektory Golden Mask.

Ovládaci box elektroniky Garrett AT GOLD

Funkce a obsluha

Detektor je velice nadstandardně vybaven a tak nechybí například prospektorský režim, manuální odladění vlivu půdy, nastavení frekvence ve 4 rozsazích, zcela nové audio, plná NOTCH diskriminace, oddělená diskriminace železa a barevných kovů.
Obsluha detektoru je velmi intuitivní a jednoduchá, tak jak jsou fanoušci Garrettu zvyklí z řady ACE. Přístroj je vyráběn v elegantní černé barvě, navíc je velmi dobře vyvážen a zdobí ho také nulová vzplývavost při použití pod vodou. K detektoru jsou, coby příslušenství, dodávaná sluchátka MS určená standardně pro Sea Hunter a Infinium použitelná pod vodou.
Univerzální detektor určen pro hledání na suché zemi, ve sněhu, v horách, vlhkých místech, a dokonce i pod vodou do maximální hloubky 3 metrů.

Technická specifikace

Počet pozic cílového ID kurzoru20 (segmentů)
Železná diskriminace je dělená úseky40
Záruka2 roky
Vyhledávací režimy3
Citlivos/Nastavení hloubky8
Electronic PinpointingAno
Pracovní frekvence18 kHz
Zvukové tónové ID úrovně3
Základní cívka  5" x 8" (14x20cm) DD PROformance
Délka (Nastavitelná)1.06m - 1.29m (42" to 51")
Celková váha1.4 kg. (3.03 lbs.)
Baterie4 AA (v ceně detektoru)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz